Opleidingsduur
01/02/2024
Locatie
Hotel Van Der Valk, Gent-Nazareth
Lesgever
BCCL
Gemiddelde score
NIEUW!
Leden SCM: € 464 (excl.21% BTW)
Niet-leden: € 543 (excl. 21% BTW)
Prijzen inclusief: opleiding en documentatie
Tot 30% KORTINGÂ mogelijk met de KMO-portefeuille.
Al te vaak wordt verkeerdelijk de factuurprijs zonder meer gehanteerd, zonder rekening te houden met de geldende beperkingen, verplichtingen tot bijtelling of mogelijkheden tot vermindering. En wat moet u als onderneming doen indien er geen bruikbare verkoopprijs voor de goederen beschikbaar is, of wanneer uw klant u vraagt een zogenaamde pro-forma factuur op te stellen?
Tijdens deze opleiding komen de diverse regels en methodes die spelen bij de berekening van de waarde voor douanedoeleinden, zowel bij invoer als bij uitvoer, aan bod.
Op het programma staan onder meer:
· Verplichtingen van de aangever
· Waarde en het Enig document
· Vaststellen van de douanewaarde
· De transactiewaarde
· Overige methoden voor vaststelling van de Douanewaarde
· Bijzondere gevallen zoals retourzendingen, samples, etc.
· Link met transfer pricing
· De aangifte DV1
Heb je twijfels over welke opleiding het beste past bij jouw ervaring? Wil je de in-house mogelijkheden voor een opleiding bekijken? Of heb je een andere vraag over ons opleidingsaanbod?
Neem dan contact op met het Supply Chain Masters Office Team. Yannick, Kim en Marieke helpen je graag verder.